אדריכלות ועיצוב פנים

החלטתם לבנות או לשפץ : בית פרטי, דירה בבניין, דירה להשקעה, בית כנסת או משרד.
(זאת מלבד תכנון, ניהול, ביצוע  של תוספת מרפסות והרחבות ושינויי דיירים).

תכנון אדריכלי מקצועי ועיצוב פנים מוקפד הם חלק מהותי בבניה או בשיפוץ שלכם. זהו תהליך המתחיל בתכנון מדויק המתחשב במכלול רב של פרטים כמו : אופי השימוש במרחב, רצונות והצרכים שלכם בהווה ובעתיד, טעמכם האישי, מסגרת התקציב והזמן הנתון בידכם.

הקפדה על תכנון וביצוע איכותיים תאפשר לכם חלל עם מקסום הפוטנציאל שהינו גם חלל פונקציונלי ומעוצב שישמש אתכם או אחרים במירב האפקטיביות והנוחות.

EP אדריכלות-תכנון, ניהול, ביצוע  משרד שהוקם ב 2010 וצבר ניסיון רב בפרויקטי בניה ושיפוץ מגוונים. המשרד מלווה אתכם לאורך כל התהליך משלב הגשת ההיתרים, התכנון האדריכלי, בחירת הקבלן והספקים, ניהול, פיקוח וביצוע של כל שלבי הבניה, כולל עיצוב הפנים לחלל ועד לשלב קבלת המפתחות והכניסה לנכס.

משרדנו מספק לכם מקצועיות גבוהה, שליטה מעמיקה בכל אלמנטי הבניה כמו : מיזוג/חשמל/אינסטלציה/בידוד/תאורה ועוד, היכרות עם מגוון חומרים ומגוון ספקים, תמיד עם היד על הדופק, תוך הקפדה על איכות, שקיפות, לוחות זמנים ועד לשלב הגימור המושלם.

הניסיון הרב שלנו מאפשר לכם לקבל תכנון מעמיק ומקיף הנותן פתרונות אפקטיביים לכל היבט בתהליך הבניה והשיפוץ וכן מונע בעיות עתידיות שעלולות להתעורר בהמשך.

עם הליווי שלנו, אתם נהנים משקט נפשי ובטחון בידיעה שיש מי שמטפל בכל שלב ומרכיב.

תכנון טוב וביצוע איכותי הינם השקעה שחוסכת ומחזירה את עצמה.

הערכים שלנו : שירות מקצועי, אמינות ויושרה, הקפדה ואיכות, עמידה בלוחות זמנים ותודעת שירות גבוהה.

צוות המשרד כולל  אדריכלים, מהנדסים, קבלנים ועוד, כולם אנשי מקצוע מנוסים המתמצאים בכל חוקי הבניה הרלוונטיים ובכל ההיבטים העיצוביים והטכנולוגים המתקדמים ביותר.

תחומי אדריכלות ועיצוב פנים

בתים ודירות

אנו נלווה אתכם בשיפוץ ובבנייה של הדירה או הבית הפרטי שלכם בכל השלבים, החל מקבלת ההיתרים, התכנון והביצוע ועד לשלב עיצוב הפנים וקבלת המפתחות. איתנו תהנו מתהליך שקט ונעים ותיכנסו לביתכם  היפה בזמן ובתקציב.

synagogue, jewish, 1869

בתי כנסת

אנו משפצים ומחדשים בתי כנסת עם פיקוח מקצועי , שמירה וכיבוד המבנה והמורשת שלו, יחד עם עמידה בתקציב ובלוח הזמנים, כולל שירותי אחסנה באם נדרש.

דירות להשקעה

את הדירה להשקעה שלכם אנו נתכנן ונעצב כדי להשביח את ערך הנכס וגם כדי שתקבלו תשואה מקסימלית. תוך כדי שמירה על תקציב ועמידה בזמנים.

דוגמאות לפרויקטים מתחום אדריכלות ועיצוב פנים

יצירת קשר

כתובת המשרד

רחוב הסיירת 11, חולון

התקשרו אלינו

052-6720717

כתבו לנו

eparc19@gmail.com

או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם >>

גלילה למעלה